KURUCU HAKKINDA: Ben Tamer Beyenir. Eskişehir 1972 doğumluyum. Hacettepe Ü. Matematik Öğrt. mezunuyum. Eskişehir'de bir anadolu lisesinde matematik öğretmenliğine devam ediyorum.

   Siteyi, logosuna kadar kendim tasarlamış olsam da, estetik konusunda kızım, kontrol işinde de oğlum yardım etti. 

  

   SİTE HAKKINDA: Evine Gelir sitesi üzerinde çalışmaya başlamam çok yıllar öncesine dayansa da, asıl gelişimi covid-19 karantina günlerinde oldu. 

   O günlerde boş zamanlarımı değerlendirmek için başladığım bu çalışma çok farklı bir noktaya geldi. Hatta başlangıçtaki adını bu süreçte, Evine Gelir - BİRLİKTE KAZANALIM olarak değiştirdim. Çünkü evden online alışveriş için insanlara avantajlar sunmak ve isterlerse de ek gelir elde etmelerine yardımcı olmak istedim.

   Ama en önemlisi bunu yaparken birlikte kazanmayı ve size olabildiğince yardımcı olup destek sağlamayı, yol göstermeyi istedim. Bu konuda KAMPANYA sayfasından gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

   Buradaki internet sitelerini, bir o kadarını da eleyerek dikkatle seçtim. Siteyi oluşturmam, aralıklarla da olsa neredeyse bir yılımı aldı. 

   Sonuçta oldukça yararlı ve kullanışlı bir site olduğunu düşüyorum. Umarım sizler de beğenir ve yararlanırsınız. Ama lütfen öneri, eleştiri ve beğenilerinizi bana bildirin. Böylece siteyi geliştirmeye ve büyütmeye devam edebileyim.

   Birlikte kazanmak ve görüşmek umuduyla...

Facebook 60x60.png
Instagram 60x60.png
Email 60x60.png